WiFi Android Auto v automobilech bez WiFi s KyeBriq. Možnost YouTube, NetFlix, video přehrávač.

íbí se Vám videa z našeho YouTube kanálu a pomohla Vám v řešení nějakého problému? Budeme rádi, když nám přispějete na pivo :-). Pomůže nám to v další práci! https://www.buymeacoffee.com/CarMirrorLink

KyeBriq - universální zařízení, které umí vytvořit bezdrátové WiFi Android Auto, bezdrátový WiFi CarPlay a virtuální Android autoradio ve všech vozech s CarPlay konektivitou. Vaše auto nemusí být vybaveno WiFi sítí, vše vytvoří KyeBriq, Při správném nastavení Vašeho telefonu vše startuje automaticky po nástupu do vozidla, bez potřeby nastavování čehokoliv na telefonu nebo na displayi Vašeho automobilu.

Nákupní link na zařízení je zde: https://www.kyebriq.com/?ref=ajjhzswmrt8z

Zařízení je možné koupit přímo u výrobce teď se slevou ve výši 10 US dolarů po zadání slevového kuponu (Enter a promo code) ve Tvaru MIRROR-PHONE-AA , získání rozšířeného návodu v českém jazyce ode mne na mailové adrese mirror.phone.aa@gmail.com

Podrobnosti o výrobku a jeho konektivitě se můžete dočíst v českém jazyce zde: bit.ly/3BNKvBP

KyeBrick navíc umí spustit na displayi Vašeho auta jakoukoliv aplikaci Android, kterou do něho nahrajete z Google obchodu Play Store. Přehraje samozřejmě i vše z Vaší IP televize, Naetflixu, HBO go apod. Problém není ani přehrávání videa nebo YouTube, zařízení umí samozřejmě i kompetní zrcadlení Vašeho telefonu v autě, nebo obraz v obraze - plovoucí okna a to i nad režimem WiFi Android Auto. Spotřeba baterie bez dobíjení telefonu je cca 15% kapacity baterie za hodinu provozu. Velmi to ale záleží na tom, co s telefonem děláte během konektivity Android WiFi. Můžete ho dát třeba dětem na hraní her, v tom případě ale bude kapacita baterie ubýhat samozřejmě velice rychleji.

Zařízení bylo testováno na vozu Škoda Superb 2015 a Škoda Rapid 2017 s telefony Samsung Galaxy S10 s Android 10 a Galaxy A3 2017 s Android 8. Rozdíl v rychlosti připojení a spuštění Android Auto WiFi se vždy pohyboval těsně kolem 60 sekund od nastartování vozidla, u telefonu s Android 8 byla patrná slabší plynulost přenosu obrazu ve srovnání s připojení USB kabelem.

Pokud opustíte auto do cca 15 minut a vzdálenosti 10 metrů od vozidla, nedojde k přerušení spojení a po nastartování je vše okamžitě k dispozici. To samé platí, pokud telefon zůstane po vypnutí a uzamčení auta dobu cca do 15 minut v automobilu. Tento časový údaj se však může u jednotlivých značek a modelů aut lišit, podle doby aktivního napájení USB portu, ke kterému je KyeBriq připojen.

Reading next

How to watch YouTube Netflix Hulu Disney in ANY CAR in 2021 (WORKING SOLUTION) using KyeBriq Android
KyeBriq - WiFi CarPlay, WiFi Android Auto, complete phone mirroring, floating windows FA for Auto

Leave a comment

All comments are moderated before being published.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Which android carplay box are made for you?

BRIQ3-Divo is proud to run on the latest Android 13 operating system, delivering a smooth and seamless user experience in your car. With its powerful Qualcomm Snapdragon 662 processor and 8GB RAM, you can enjoy lightning-fast speeds and seamless multitasking. Whether you're streaming your favorite shows, navigating with Google Maps, or playing music, BRIQ3-Divo will deliver a truly unparalleled experience in your vehicle.

KyeBriq Q2 Lite Wireless Carplay Adapter

KyeBriq R2-Lite Wireless Android Auto Adapter

Purchases a Divo android box during the December sales. Encountered some issues and contacted the seller. After sale service is definitely commendable. Seller is knowledgeable about product and readily provided the solution to my issue. The unit is working great without lag and i would recommend to anyone looking for an android box for carplay.

Alex Ang

Best money spend on my Avante CN7 till date. No longer the days where i need to listen the same old songs in thumbdrive or download from PC into thumbdrive, those are the old days. Now, everywhere I go I can simply touch on any songs I want to, can even play my wife or son favourite songs on the spot with simple autoconnect to my phone hotspot. What is there to ask for when you can have the spit screen as well which are useful if you are using Google map. 😃😇

Gary Soon

I purchased the device for my MY22 Kia Sorento GT and it's been exactly what I've wanted. Connectivity has been seamless and has great functionality compared to the base infotainment system. I recommend this product to anyone after a wireless android auto/carplay and streaming experience. Must also note the swift after sale service when I needed assistance.

Richard Edward